Search
Close this search box.

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek
9.00 - 17.00

TELEFON:
29 645 80 00 wew. 38, 44 MAIL: biblioteka@wasewo.pl

Statystyki za 2021 rok

Na zakończenie 2021 roku trochę statystyk z naszej biblioteki📈📈 Cieszymy się, że byliście z nami…
Kończymy 2021 rok … Ostatnie miesiące były zwariowane. Dziś choć zmęczeni, możemy być dumni, że udało nam się dotrwać do tego momentu i możemy, dzielić się z Wami dobrymi życzeniami na Nowy Rok – jeszcze lepszy rok.
Chcielibyśmy życzyć wszystkim naszych Czytelnikom, Sympatykom i Przyjaciołom Biblioteki, wielu pozytywnych chwil, siły i nadziei. Niech podczas 2022 roku, nie opuszcza Was zdrowie i chęć, do zdobywania swoich celów. Nie możemy się poddawać!
*Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli nam swoją obecnością podczas ostatniego roku. Zaglądali do nas zarówno po książkę, jak również brali udział w organizowanych wydarzeniach;
*Dziękujemy każdej osobie z osobna, jak i grupom, które wpadały do nas na lekcje biblioteczne, zajęcia z języka angielskiego, matematyki czy na tańce.
*Dziękujemy za każde polubienie, lajka czy serduszko na Facebooku. Wielkie dzięki za każde udostępnienie i tym samym pomoc w tym niepewnym dla wszystkim czasie!
Jesteście wielcy! Jesteście naszymi Przyjaciółmi! Czas zmierzyć się z kolejnym rokiem. Mamy nadzieję, że już niebawem wszystko wróci do normy i będziemy mogli razem, cieszyć się urokami swobodnego życia, kolejnymi ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi, na których się spotykaliśmy i dla Was tworzymy.😍

Znajdź nas

Uczestniczymy:

Skip to content