Search
Close this search box.

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek
9.00 - 17.00

TELEFON:
29 645 80 00 wew. 38, 44 MAIL: biblioteka@wasewo.pl

IV Gminny Rajd Rowerowy w Wąsewie

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie i Gmina Wąsewo zapraszają na Rajd Rowerowy wszystkich sympatyków książek i dwóch kółek.
Rajd odbędzie się 25 czerwca br. (sobota) – rejestracja uczestników od godz. 9.30 do 10.00 – na placu przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie.
Jego celem jest integracja mieszkańców gminy Wąsewo i gminy Czerwin, ale też promocja czytelnictwa, biblioteki i zdrowego stylu życia. Do udziału w rajdzie zaproszeni są miłośnicy książek i rowerów, aby wspólnie poznać okolicę oraz spędzić miło czas w gronie osób o podobnych pasjach.
Trasa: Wąsewo, ul. Zastawska 13 A – Trynosy-Osiedle – Wysocze – Czerwin ul. Wolności 1a (szereg atrakcji dla uczestników Rajdu Rowerowego), Gocły – Bartosy – Wąsewo.
Obowiązują wcześniejsze zapisy! Aby zgłosić swój udział w rajdzie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do Biblioteki najpóźniej do 22 czerwca br. Mile widziana biała bluzeczka/koszulka oraz obowiązkowo kamizelka odblaskowa. Złożenie Karty zgłoszenia do udziału w rajdzie, jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizatorów rajdu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 poz. 1718), w tym do celów ubezpieczeniowych oraz umieszczenia na stronie internetowej organizatorów i współorganizatorów zdjęć z rajdu.
Szczegóły w regulaminie. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.biblioteka.wasewo.pl oraz w Bibliotece. ZAPRASZAMY.
Do pobrania:
 

Znajdź nas

Uczestniczymy:

Skip to content