Search
Close this search box.

ABC Czytelnika

Zapisz się

Niepełnosprawni

Zaproponuj

Wymiana ksiażek

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek: 12:00-18:00
Wtorek: 12:00-18:00
Środa: 12:00-18:00
Czwartek: 12:00-18:00

TELEFON:
29 645 80 00 wew. 38, 44 MAIL: biblioteka@wasewo.pl

ABC Czytelnika

Należy zgłosić się osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie z dokumentem tożsamości (zawierającym PESEL) i wypełnić kartę zapisu, poświadczającą zapoznanie się z regulaminami biblioteki wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Za osobę nieletnią do lat 16 zobowiązanie podpisują rodzice lub opiekunowie prawni.

Oczywiście. Zapisać można dziecko w każdym wieku. Odpowiedzialność za wypożyczone materiały spoczywa na rodzicach lub opiekunach.

Biblioteka jest czynna:
poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 17.00,

Informację o zbiorach i ich dostępności można uzyskać z KATALOGU ON-LINE, telefonicznie (biblioteka 29 645 80 00 wew. 44) lub poprzez e-mail bibliteka@wasewo.pl

Jednorazowo można wypożyczyć do 4 woluminów materiałów bibliotecznych (książek, audiobooków i filmów). Limit wypożyczeń może być zwiększony na prośbę Czytelnika.

Rezerwacji można dokonać osobiście, telefonicznie, poprzez e-mail: biblioteka@wasewo.pl, (dopisanie się do kolejki na materiały wypożyczone a także – w okresie epidemii COVID-19 i braku wolnego dostępu do półek – na materiały dostępne do wypożyczenia).
Bibliotekarz poinformuje o możliwości odbioru książki poprzez e-mail, ewentualnie telefonicznie lub za pomocą sms na nr telefonu podany przy zapisie do biblioteki. Zarezerwowaną książkę należy odebrać w ciągu 5 dni roboczych..

Okres wypożyczenia książek (w tym lektur), audiobooków i filmów wynosi 30 dni.

Tak, jeśli dana pozycja nie została zarezerwowana przez innego czytelnika. Prolongaty można dokonać osobiście, telefonicznie lub poprzez e-mail.

Nie czekaj, zgłoś ten fakt bibliotekarzowi w wypożyczalni, aby wspólnie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej sytuacji.

Znajdź nas

Uczestniczymy:

Skip to content